Niksar Çamiçi Kamp

Kategori: Faaliyetlerimiz Pazartesi, 25 Temmuz 2016 tarihinde yayınlandı. Mahmut Coşkun tarafından yazıldı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi saat 13:00 de Tokat Devlet Hastanesi otoparkından kendi araçlarımıza doluşup hareket ettik. 14:30 civarında Niksar Çamiçi kamping alanına ulaşıp çadırları kurduk ve bungalowlara yerleştik. Topluca tanışma ve görev paylaşımlarını yaptıkdan sonra serbest zaman başladı, keşif yürüyüşü yaptık ve voleybol oynandı. Akşam saatlerinde yemekden sorumlu arkdaşlar ekmek arası sucuk hazırladı bize. Yemek sonrası ateş başında semaverde demlediğimiz çaylar yudumlandı. Közde mısır pişirip küle gömdüğümüz patatesleri yerken şarkılar söyledik.,

Gece soğuk geçti ve ilk kez kamp yapan bazı arkadaşlarımız uyumakda sıkıntı çekmesine rağmen güneşin ısıttığı bir sabaha gözlerimizi açtık. Topluca kahvaltı yaptıkdan sonra uzun yürüyüş yapan ve geleneksel türk okçuluğu denemeleri yapan arkadaşlarımız oldu. 

Öğle saatlerinde çay keyfi yaptıkdan sonra, araçlarla dönüşe geçtik. Musa pınarı mevkiinde harika manzara eşliğinde çay molası verdikden sonra saat 15:00 civarı evlerimize ulaştık. Katılan herkezin mutlu olduğu bir kamp faaliyeti oldu.

 

Gösterim: 1149